"Moje Wypieki i Desery Na Każdą Okazję" - Nowa książka Doroty Świątkowskiej! - KUKBUK

„Moje Wypieki i Desery Na Każdą Okazję” – Nowa książka Doroty Świątkowskiej!

Każda okazja jest dobra, żeby włączyć piekarnik i zabrać się do zagniatania ciasta. Pachnący wanilią dom, gorąca herbata i talerz drożdżowych bułeczek albo ciastek z czekoladą pomagają znosić jesienną aurę. Jeśli boicie się, że braknie wam pomysłów, mamy dla was dobrą wiadomość. Dorota Świątkowska, autorka najpopularniejszego bloga o wypiekach, wydała właśnie nową książkę, pełną przepisów na każdą okazję.
moje_wypieki ksiazka kukbuk

„Moje wypieki i desery na każdą okazję” zachwycają już okładką – aż się chce chwycić w palce delikatne, różowe trufelki. Publikacja jest podzielona na kilka części, które obejmują nie tylko tradycyjne święta, Wielkanoc i Boże Narodzenie, lecz także walentynki, Halloween, tłusty czwartek i majówkę. Są tu również przepisy w sam raz na urodzinowe przyjęcie, piknik, imprezę dla dzieci i proste ciasta idealne na drugie śniadanie lub do kawy. My zamierzamy dość swobodnie potraktować ten podział, bo po co czekać aż do wiosny z sernikiem Piña Colada?

Książka zawiera ponad sto przepisów, w tym aż piętnaście niepublikowanych na blogu. Tym, którzy chcą uspokoić swoje sumienie, autorka proponuje zdrowsze wypieki: orkiszową tartę z owocami albo razowe crumble. Są tu także przepisy na podstawowe sosy, przelicznik kuchenny i rady dotyczące pieczenia.
My nie możemy przestać wertować tej słodkiej książki i cieszymy się, że nadchodzi czas pełen okazji do pieczenia. „Moje wypieki i desery na każdą okazję” będą do kupienia w księgarniach od jutra (24 października). Jeśli macie ochotę na porządną porcję pyszności, mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są aż trzy egzemplarze książki. Co trzeba zrobić? Na adres konkurs@kukbuk.com.pl prześlijcie przepis wraz ze zdjęciem, na ulubione ciasto lub deser – to, co robi furorę podczas spotkań i uczt w waszym domu. Macie czas do 29 października, do godziny 12. Powodzenia!
REGULAMIN

© KUKBUK 2017
Projekt i wykonanie: